ATA AÖF bütünleme sonuçları ne süre açıklanacak? Gözler ATA UNİ OBS adresinde!

ATA AÖF ikmal sınavı soruları için itirazlar alınmaya devam ederken bir yanlamasına sonuçlar için geri sayıma başlandı. Sınava katılan adaylar 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 23:59’a değin sorulara itirazda bulunabilecekler. İtiraz sürecinin sona ermesiyle birlikte sonuçların açıklanacağı düşünülüyor.

CET AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI NE ZAMAN, HANGİ GÜN AÇIKLANACAK?

4 Haziran’da tamamlanan sınavların sonuçlarının 10 Haziran’da erişime açıldığı göz önüne alınırsa bütünleme sonuçlarının da 8-9 Temmuz tarihlerinde duyuru edilmesi bekleniyor. Bugün sorulara itiraz sürecinin devam etmesi nedeniyle netice açıklanması beklenmezken gözler Perşembe ve Cuma günü SOY UNİ OBS adresinde olacak.

OBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ…

Atatürk Üniversitesi’nden sorulara itiraz ile ilgili yapılan açıklamada ise “Değerli öğrencimiz, sınav soruları ve cevapları LMS’ye yüklenmiştir. lms3.ataaof.edu.tr adresinde sol menüde yer alan soru itiraz sayfasından sınav sorularını görebilir ve tekrar bu sayfadan Çarşamba günü (07 Temmuz 2021) saat 23:59’a değin soru itirazında bulunabilirsiniz.” ifadeleri kullanılmıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir