Honor 50’nin fotoğrafı paylaşıldı

Markanın Honor 50SE, X20SE ve Play 20 ile birlikte Honor50 ve 50Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor. Hemen, lansman öncesinde telefonlar JD.com’da listelenerek tasarımlarını ortaya çıkardı. Çevrimiçi olarak ortaya çıkan görüntülere dayanarak, Honor 50, ön kamerayı barındıran ekranın ortasında bir delinmiş oyukla gelecek. öte taraftan, Honor50 Pro, ekranın sol üstteki köşesinde iki kamera sensörünü bir araya getirmesi muhtemel olan ilaç biçiminde bir oyuğa sahip.

Kısa süre önce şirket, Honor50 serisinin devlete ait bir görüntüsünü paylaştı ve cihazların dört renk seçeneğiyle geleceğini doğrulayan arkadaki paneli sergiledi – Siyah, Yeşil, Pembe ve Gümüş. Aynı Zamanda şirket, Çinli aktör ve model Gong Jun’un Çin’deki Honor50 serisinin marka elçisi olduğunu da doğruladı. Hem yaklaşan zeki telefonlar, hem de Honor 50 ve Pro varyantı, Qualcomm Snapdragon 778G yonga seti tarafından desteklenecek. Standart modelin 50 megapiksel ilk kameraya ve 66W süratli şarja sahip olması mümkün; Pro model ise dörtlü kamera yapılandırmasında 100 megapiksel birincil kameraya sahip olacak ve 100W hızlı şarj teknolojisi desteği ile gelecek.

Honor’un ayrıca Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti ve Honor 50SE’den şiddet bölge Honor 50 Pro+’ı da duyurması bekleniyor. Ancak bu telefonların 16 Haziran’daki etkinlikte mi yahut daha sonraki bir tarihte mi tanıtılacağı hemen şimdi doğrulanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir