İstanbul’da Bir Çocuk Tecavüze Uğrayarak Hamile Ka…

Annesinin dini nikahlı yaşadığı kişi, 11 yaşındaki çocuğa tecavüz etti. Ufak kızın hamile kaldığı, doktor muayenesi ile ortaya çıktı.

Düzce’de, yanına gelen 11 yaşındaki torununun hal ve hareketlerinden değişkenlik eden anneanne, minik kızı hastaneye götürdü yapılan tetkikler sonrası torunun gebe olduğunu öğrendi.

Annesi A.K. ile birlikte İstanbul’da  oturan  11 yaşındaki kızı A.K., Düzce’de yaşayan anneannesinin ziyaretine geldi. Anneanne, torununun birkaç halinden şüphelenerek küçük kızı hastaneye götürdü. Hekim muayenesinden sonradan kızın gebe olduğu öğrenildi. Koşul Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bildirildi.

GÖZALTINA ALINDILAR

Çocuk İzleme Merkezi’ne sevk edilen çocuğun burada annesinin imam nikâhı ile beraber yaşadığı H.Ç.’nin cinsel istismarına uğradığını itiraf ettiği öğrenildi. Küçük kız devlet korumasına altına alınırken, kararsız H.Ç ve  kızın annesi A.K,. İstanbul Anadolu Adliyesi kadar başlatılan soruşturma ile gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir