Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?

Müge Anlı’nın programında bir süredir konuşulmaya devamlı Bahtiyar Akçay olayı ile ilgili öneli gelişmeler yaşandı. Kayıp olan Akçay’dan üzücü haber geldi. Cesedin bulunduğu alan ise suç oluşturan ihtimallerini kuvvetlendirdi.

BAHTİYAR AKÇAY ÖLDÜ MÜ?

19 gündür kayıp olan ve aranan Akçay’ın cansız bedeni kuyunun içinde bulundu. Cesedin yer aldığını kuyunun yakın arkadaşının çalıştığı halı yıkama fabrikasının bahçesinde yer alması ise dikkatleri çekti. Akçay’ın gözyaşları içerisinde kalırken aranan cesedin üzerine beton döküldüğü tespit edildi.

SON AÇIKLAMALAR NELERDİ?

Bahtiyar Akçay’ın ölümünde baş şüpheli olarak gösterilen Nadir bey, Bahtiyar Akçay’ı en son cuma günü gördüğünü belirtmişti. Kendisinin çalıştığı şirkete geldiğini, zaten önceden de Bahtiyar Bey ile tanıştıklarını, emekli olduktan sonradan Bahtiyar Bey’in eşi ile beraber Giresun’a taşındığını açıklama etti.

Nadir Bey, Bahtiyar Bey’in kendisinin aracını alıp Sultançiftliği’nde bir galericiye gittiğini, geç kaldığını hatta aradığını, kusura bakma araca baktırdık dediğini ve akşama doğru 4-5 gibi geldiğini dile getirdi. Nadir Bey, Bahtiyar Bey gelince yemek yemek yediklerini, daha sonra akarsu içerlerken Bahtiyar Bey’e 2-3 defa telefon geldiğini, kendi yanına konuşmayıp dıştan konuştuğunu sonradan da çıkıp gittiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir