PSV Galatasaray Şampiyonlar Ligi maçı hangi kanalda? PSV GS maçı naklen yayın ne zaman, saat kaçta?

Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’nde çaba etmek isteyen Galatasaray ilk sınavını PSV aleyhinde vermek zorunda. Eleme aşamasında Hollanda takımı PSV ile karşısında karşıya gelecek olan sarı kırmızılı temsilcimiz birincil mücadeleden ayrıcalıklı skorla dönmek istiyor.

İkinci eleme turunda ilk maçı deplasmanda oynayacak olan Galatasaray, ikinci mücadeleyi ise kendi evinde gerçekleştirecek.

GALATASARAY PSV MAÇI HANGİ KANALDA?

Hollanda temsilcisi PSV ile aleyhinde karşıya gelecek olan Galatasaray’ın ön eleme mücadelesi TV8 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.

GS PSV MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sarı kırmızılı temsilcimizin birincil mücadelesi 21 Temmuz 2021 Çarşamba günü oynanacak. Uğraş Türkiye saati ile 22:00’de başlayacak.

UEFA’nın internet sitesinde bulunan açıklamaya tarafından, 21 Temmuz Çarşamba günü oynanacak müsabakada Hernandez’in yardımcılıklarını, Jose Naranjo ve Diego Sanchez Rojo yapacak.

Karşılaşmanın dördüncü hakemliğini ise Cesar Soto Grado üstlenecek.

Rövanş mücadelesi ise bu karşılaşmadan 1 hafta sonra yani 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü gerçekleşecek. Galatasaray bu elemeyi geçmesi durumunda sıradaki rakibini bekleyecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir