Realme G1 sitede listelendi

Realme zeki telefon sektöründe belirlenmiş adımlarla yürüyor. Xiaomi’nin bacak izlerini peşine düşüp takip eden şirket bünyesine yeni cihazlar eklemeye devam ediyor. Meşhur haberci Mukul Sharma’dan bir tweet’e kadar, Çinli zeki telefon üreticisi Realme G1 adlı yeni bir cihaz üstünde çalışıyor. Kaynak, sosyal ağ platformundaki gönderisinde listenin ekran görüntüsünü de paylaştı.

Liste, Realme 3i’yi 8.000 INR (kabaca yaklaşık 108 ABD Doları) karşılığında ortaya çıkardı. Bu listenin aşağı, G1‘e aniden pozitif temas da saptama edilebilir. Para birimi ayrıca bunun devlete ait web sitesinin Hint versiyonunda bulunduğunu ve cihazın Güneydoğu Asya ülkesinde piyasaya sürüleceğini dokundurma ediyor.

Ne eyvah ki, kaynak sadece ekran görüntüsünü ve cihazın adını paylaştı. Başka bir deyişle, yaklaşmakta olan akıllı telefonla ilgili hiçbir bilgiye veya daha ince ayrıntılara sahip değiliz. aynı zamanda, şirketten yeni bir dizi el cihazının geldiği dokundurma ediliyor.

acilen laf konusu cihaz hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu dek, bu yeni zeki telefonla ilgili ek bilgiler olduğunda güncellemeler sağlayacağız. Realme G1 listemelerde görünmeye başladığına kadar ortaya çıkması fazla uzun sürmeyecektir diye varsayım ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir